DECO CENTRUM NURKOWE - Pięć gwiazdek dwa razy w jednym roku !!!
 Drugi raz w tym samym roku !!!  podniesiono nam status w światowym rankingu Centrów Nurkowych PADI. Tym razem do poziomu 5* PADI Instructor Development Centre czyli Pięciogwiazdkowego IDC Centrum Nurkowego PADI.

Jeśli wybierasz się na wakacje to jeśli hotel, w którym będziesz mieszkał posiada status pięciogwiazdkowy jest to dla Ciebie gwarancją najwyższej jakości usług. W zeszłym roku PADI największa na świecie federacja szkoląca nurków i zrzeszająca profesjonalnych instruktorów nurkowania uhonorowała  Centrum Nurkowe DECO dwa razy podnosząc nasz status w światowym rankingu Centrów Nurkowych PADI. Najpierw otrzymaliśmy certyfikat 5* PADI Diving Center czyli Pięciogwiazdkowego Centrum Nurkowego PADI.

Potwierdza on zaangażowanie naszego Centrum Nurkowego DECO w rozwój i promocje nurkowania w regionie jak również podwyższony standard usług w branży nurkowej.
Drugi raz w tym samym roku !!! podniesiono nam status w światowym rankingu Centrów Nurkowych PADI. Tym razem do poziomu 5* PADI Instructor Development Centre czyli Pięciogwiazdkowego IDC Centrum Nurkowego PADI. Od teraz w naszym Centrum Nurkowym DECO Twoja kariera nurkowa może zacząć się wzięciem pierwszego oddechu pod wodą i trwać tak długo aż nie zostaniesz profesjonalnym instruktorem nurkowania PADI. Poprowadzimy Cię przez wszystkie szczeble kariery nurkowej. Dla nas nie ma ograniczeń nie zależnie od poziomu czy kursu PADI jaki wybierzesz. 
Pomożemy Ci zrealizować swoje marzenia o nurkowaniu lub zamienić pasje i hobby w zawód - zostań Instruktorem Nurkowania PADI 

 Napisany przez: Dominik Dopierała
Data wysłania: 2010-12-16
Liczba wyświetleń: 11846

Return