Kursy instruktorskie Padi
WYGRAJ LOFOTY !!!

 

Zostań Divemasterem Padi

 

wygraj wyjazd na LOFOTY !

 

W tym roku osoby, które zostaną Instruktorami nurkowania PADI lub zrobią kurs kontynuacji edukacji nurkowej w mojej Szkole Instruktorów Nurkowania DECO, mogą wygrać niezapomniane wakacje nurkowe na Lofotach i wiele innych atrakcyjnych nagród.


 Dominik Dopierała Course Director Padi

 
 Kiedy postanowiłem zorganizować ten konkurs, wybór nagród wydał mi się nader oczywisty, bo cóż może bardziej ucieszyć Instruktora nurkowania niż niezapomniane wakacje nurkowe, a komplet skafandrów nurkowych szytych na miarę zawsze się przyda.
 

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

Instruktor Nurkowania - każda osoba, która w 2011 roku ukończy kurs Instruktora Nurkowania Padi w naszej szkole i zda pomyślnie egzamin instruktorski PADI, może wygrać tygodniowy pobyt wraz z nielimitowaną ilością nurkowań, w bazie Lofoten Diving na Lofotach w Norwegii, dla siebie i osoby towarzyszącej.

Kontynuacja edukacji nurkowej - każda osoba, która w 2011 roku ukończy dowolny kurs instruktorski kontynuacji edukacji Padi, może to być dowolna specjalizacja nurkowa w wersji instruktorskiej albo np. kurs Divemastera, Asystenta Instruktora Nurkowania, Staff Instruktora Padi, w naszej szkole instruktorów nurkowania, może wygrać dla siebie tygodniowy pobyt wraz z nielimitowaną ilością nurkowań, w bazie Lofoten Diving na Lofotach w Norwegii.

Nagroda dla Wszystkich - każda osoba, która w 2011 roku ukończy dowolny kurs instruktorski w naszej szkole nurkowania może wygrać komplet profesjonalnych skafandrów nurkowych uszytych na miarę z firmie Baracuda.  Skafandry będą zawierać napisy Instruktor Nurkowania, będą idealnie nadawały się do prowadzenia kursów nurkowania. W tej kategorii każdy kurs nurkowy nagradzamy jednym losem, więc im więcej kursów zrobisz w tym roku tym masz większe szanse na wygranie nagrody.

 Oficjalne losowanie nagród odbędzie się podczas bankietu w dniu 29 października 2011r zorganizowanego przez moją Szkołę Instruktorów Nurkowania Deco. Zaproszenie na bankiet - Bal Absolwenta, otrzymają wszyscy uczestnicy kursów instruktorskich wraz z osobami towarzyszącymi. Dla wszystkich osób, które nie wygrają jednej z powyższych nagród przewidzieliśmy nagrody NIESPODZIANKI ufundowane przez Szkołę Instruktorów Nurkowania DECO, otrzymają je wszystkie osoby, które osobiście wezmą udział w Balu Absolwenta.

 Zapraszam na kursy instruktorskie prowadzone w mojej Szkole Instruktorów Nurkowania DECO. 


Dominik Dopierała Course Director Padi
 
 

Regulamin konkursu:

 1. W konkursie bierze udział każda osoba, która będzie uczestniczyć lub zapisze się na kurs nurkowania w wersji instruktorskiej, jak również opłaci dane szkolenie, w Szkole Instruktorów Nurkowania DECO Dominika Dopierały w okresie od 1 stycznia 2011 do 29 października 2011 roku.
 2. Losowanie nagród odbędzie się 29 października, 2011 o godz. 20:00 podczas Balu Absolwenta w Kaliszu. Na bal otrzymają zaproszenie wszyscy uczestnicy kursów instruktorskich organizowanych przez naszą szkołę, wraz z osobami towarzyszącymi.
 3. Losowanie obędzie się w trzech niezależnych kategoriach:
  - Instruktorzy PADI,
  - Kontynuacja edukacji nurkowej,
  - Nagroda dla Wszystkich,
 4. Losowania w każdej z tych trzech kategorii odbędą się po kolei. Osoba, która wygra nagrodę w jednej z kategorii bierze udział w losowaniu pozostałych nagród, jeśli spełnia wymogi wstępne dla danej kategorii.
 5. Osoby, które nie wygrały w żadnej z kategorii a są obecne na Balu Absolwenta otrzymują Nagrodę NIESPODZIANKĘ ufundowaną przez Szkołę Instruktorów Nurkowania DECO.
 
 

O nagrodach:

 Nurkowania na Lofotach w Norwegi są jednymi z najbardziej niezwykłych nurkowań, jakie kiedykolwiek robiłem. To miejsce na ziemi gdzie bajkowe krajobrazy wyrastają z kryształowo przejrzystego morza północnego. Bogactwo życia nad i pod wodą po prostu zachwyca i na długo pozostaje w pamięci. Baza Lofoten Diving prowadzona prze mojego przyjaciela Daniela Visnowskiego zapewnia profesjonalną obsługę dla nurków, a ich gościnność umila pobyt. Zwycięzcy naszego konkursu zamieszkają w odrestaurowanych chatkach rybackich, przez okno, których będą mogli podziwiać widok na fiord, góry a nawet zorze polarną. Daniel osobiście zadba, aby nurkowania, w których będą uczestniczyć na Lofotach były niezapomniane. Biorąc udział w kursie Instruktora Padi masz do wygrania tygodniowy pobyt i pakiet nielimitowanych nurkowań w bazie na Lofotach w Norwegii dla dwóch osób. Biorąc udział w kursach kontynuacji edukacji możesz wygrać wyprawę dla jednej osoby.

 
 Skafandry Baracuda zapewniają komfort i wygodę, a uszyte na miarę z najlepszej, jakości neoprenu sprawiają, że są jak "druga skóra". Przez wiele lat pracy, jako instruktor nurkowania miałem okazję korzystać z różnego sprzętu nurkowego. Był on różnej, jakości, od czasu, kiedy zacząłem używać skafandrów Baracuda, na nowo polubiłem mokre pianki, po prostu łatwo się je ubiera i są bardzo wygodne. Biorąc udział w dowolnym kursie instruktorskim, możesz wygrać komplet skafandrów nurkowych ufundowanych przez Ryszarda "Rynio" Barańczuka właściciela fabryki skafandrów Baracuda i Szkołę Instruktorów Nurkowania DECO. Rynio jest moim przyjacielem i członkiem kadry szkolącej na kursach instruktorskich prowadzonych przez moją szkołę. W skład kompletu wchodzą dwa skafandry: flagowy model Ranger Baracudy oraz Key West Shorty, idealnie nadający się do prowadzenia zajęć na basenie. Oba skafandry będą uszyte na miarę według kolorystyki wybranej przez zwycięzcę konkursu, zostaną również umieszczone na nich napisy "instruktor nurkowania" oraz logo podane przez zwycięzcę konkursu.
 
 
 
 
 
 Napisany przez: Dominik Dopierała
Data wysłania: 2011-01-27
Liczba wyświetleń: 5069

Return