Kursy Techniczne TecRec w 2011r
Kursy nurkowania technicznego TecRec w 2011 roku
 

 Poszerz swoje możliwości, dzięki kursom technicznym TecRec przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego i przeżyjesz najbardziej ekscytujące nurkowania Swojego życia. W oparciu o moje kilkunastoletnie doświadczenie i zaangażowanie stworzyłem program, który umożliwi Ci zostanie Nurkiem Technicznym w tempie dopasowanym do twoich indywidualnych możliwości. 
cZapnij skafander i przygotuj sprzęt, bo po kursach TecRec czekają na Ciebie głębokie wraki i nurkowania, których długo nie zapomnisz.

 Kursy TecRec powstały z myślą o nurkach, którzy poprzez odpowiednie przygotowanie i szkolenie chcą schodzić głębiej niż 40m i bezpiecznie odkrywać podwodne głębiny. Jak również z myślą o tych, którzy pragną spędzać więcej czasu np. na wspaniałych wrakach leżących na głębokości 30-40 gdzie jest tyle do odkrycia i zobaczenia. Dla nich czas, który daje bezdekompresyjne nurkowanie rekreacyjne nie wystarcza, a jedna butla to za mało.
 

 W nowym systemie szkolenia TecRec kursy techniczne podzielone są na poszczególne stopnie, co umożliwia rozłożenie szkolenia w czasie i nie wymaga długich wyjazdów by zdobyć uprawnienia. Dotychczas, gdy chciałeś nurkować technicznie musiałeś wyjechać na dziewięciodniowy kurs, doliczając czas na dojazd – potrzebowałeś 2 tygodni wolnego czasu. Jeśli postanowiłeś zdobyć również uprawnienia trimixowe wymagało to długiego 3 tygodniowego urlopu. Często była to pierwsza i jedyna bariera, która powstrzymywała Cię przed rozpoczęciem „głębokiej” przygody.

 Teraz nie musisz już rezygnować ze swoich marzeń, ponieważ dzięki nowej TecRec formule w naszym Centrum Nurkowym DECO, możesz zrealizować marzenia robiąc kursy techniczne w etapach, które dopasujemy do Twojego wolnego czasu. Jeśli więc pragniesz zostać nurkiem Trimixowym a dotąd nie nurkowałeś technicznie u Nas masz możliwość zrobić to w tempie dopasowanym do Twoich indywidualnych możliwości, posiadanego doświadczenia jak również czasu, którym dysponujesz.

 W pierwszym etapie szkolenia technicznego nauczysz się przede wszystkim podstaw nurkowania technicznego, między innymi poznasz procedury i techniki, jak również konfigurację i obsługę sprzętu. W drugiej części poczujesz „wielki błękit”, podczas swoich nurkowań technicznych zobaczysz wspaniałe wraki, nurkowania te zrobimy razem w ciekawych miejscach na świecie.

 System szkolenia TecRec i podział kursów technicznych na poszczególne stopnie umożliwi Ci w każdym momencie znalezienie czasu na indywidualne ćwiczenia w domu ( a raczej w pobliskim jezierze), jeśli będziesz potrzebował doszlifować poszczególne umiejętności.
 

Kurs techniczny Tec 40 to pierwsze dni spędzone na programie TecRec, podczas nich skoncentrujemy uwagę na nauce takich umiejętności jak konfiguracja i obsługa sprzętu technicznego. Są to bardzo ważne elementy, jednak nie wymagają one dużych głębokości. Wszystkie normy zaliczeniowe kursu Tec 40 możesz spełnić na akwenie w Jaworznie, lub na dowolnym jeziorze w Polsce w jeden weekend. Program kursu technicznego Tec 45 umożliwia zrobienie go w trzy dni (np. od piątku do niedzieli), również możesz zrobić go z Nami na miejscu.

 Uważam, że powinieneś odbyć te dwa pierwsze szkolenia w formie weekendowej. Po pierwsze w przerwie pomiędzy tymi programami będziesz mógł doszlifować umiejętności, popracować nad konfiguracją sprzętu. Istotną zaletą takiego rozwiązania jest również to, że łatwo będzie Ci wygospodarować na to czas.

Najbliższe  kursy techniczne TecRec w 2011 roku:

Kurs techniczny Tec 40                            Kurs techniczny Tec 45

 • 29.04 - 30.04 2011                              01.05 - 03.05 2011
  25.06 - 26.06 2011                              15.08 - 17.08 2011
  16.07 - 17.07 2011
  13.08 - 14.08 2011
  10.09 - 11.09 2011

Kursy techniczne Tec40, Tec45 prowadzimy w Polsce. Dodatkowe terminy kursów TEC 45 ustalamy na bieżąco

Kolejne programy techniczne to Tec 50, Tec 65, Tec Trimix,

każdy z nich, powinieneś zrobić za granicą. Proponuję abyś zrobił je w Chorwacja lub Egipcie, bo każde z tych miejsc ma swoje niekwestionowane zalety.

 W Chorwacji będziesz mógł nurkować na własnym sprzęcie, podczas kursu zobaczysz wiele interesujących wraków. Egipt to tylko cztery godziny lotu. Ciepła przejrzysta woda i takie miejsca nurkowe jak Canyon, El Bellsy umilają pobyt a dekompresja spędzona na oglądaniu rafy w Blue Hole w Dahab, mija w oka mgnieniu.

 Pakiet tych trzech kursów nurkowania technicznego TecRec możesz zrobić u nas podczas jedenastodniowego pobytu w Chorwacji lub dwutygodniowego Egipcie. Gdzie odbędziesz swój kurs zależy wyłącznie od Ciebie, my oczywiście możemy zabrać Cię w dowolne miejsce. Możesz również zrobić cały program techniczny TecTrimix na trzytygodniowym wyjeździe zagranicznym, zorganizowanym przez nasze Centrum Nurkowe DECO w Chorwacji lub Egipcie.


Kursy techniczne Tec 50, Tec 65, Tec Trimix
 • 06.04 - 17.04 2011                Chorwacja
  10.11 - 21.11 2011                 Egipt

Program techniczny TecRec  (Tec40, Tec45, Tec50, Tec65, TecTrimix)

 • 24.09 - 09.10 2011                  Chorwacja

 Chcesz zostać Nurkiem Technicznym zapraszam na najbardziej intensywne kursy nurkowania na rynku, sprawia to, że dają one wyjątkową satysfakcję. Sprawdź naszą ofertę cenową (szczegóły znajdziesz ►tutaj)

 Sam zdecyduj, w którym pogranie technicznym chcesz wziąć udział, zacznij swoją przygodę, która otworzy przed tobą drzwi, przez które przeszli już najlepsi, aby poznać i zobaczyć to…, czego inni nie widzieli.

 Nie podjąłeś jeszcze decyzji skontaktuj się ze mną, z przyjemnością udzielę Ci więcej informacji i pomogę rozwiać wątpliwości.
Zadz
woń na nr tel 508 508 123 , lub wyślij e-mail: dominik@deco.pl

 

Dominik Dopierała TecTrimix Instructor Trainer
 

Kursy Nurkowania Technicznego Tec-Rec:

Odkryj nurkowanie techniczne -DiscoverTec TecRec Kurs nurkowania technicznego - Tec65 TecRec
Kurs nurkowania technicznego - Tec40 TecRec Kurs nurkowania technicznego - TecTrimix TecRec
Kurs nurkowania technicznego - Tec45 TecRec Kurs techniczny - Gas Blender Nitrox/Trimix TecRec
Kurs nurkowania technicznego - Tec50 TecRec  
 

 Napisany przez: Dominik Dopierała
Data wysłania: 2011-02-04
Liczba wyświetleń: 4918

Return