z pierwszym oddechem pod wodą, otworzyłeś drzwi do innego świata przeszedłeś przez te otwarte drzwi i już wiesz…
że twoje życie nigdy nie będzie takie jak przedtem ! 

Już wiesz, że masz naturę odkrywcy, bo przecież nawet z „bagażem” kilkudziesięciu nurkowań odwiedzanie nieznanych miejsc nurkowych, jest zawsze ekscytującym doświadczeniem, a wracanie w miejsca już znane odczuwamy jako powrót do domu.
Pragniesz również dzielić się swą pasją z innymi i dlatego stanąłeś na drodze kariery instruktorskiej, aby zostać Asystent Instruktora, PADI, aby wykonać kolejny krok do zostania instruktorem nurkowania. Wiele nurków traktuje stopień Asystenta Instruktora jako kurs przygotowawczy do kursu instruktorskiego, ale jest to naprawdę program, który poza tym, że pomaga oczywiście w przyszłym kursie instruktorskim, to przede wszystkim uczy nowych aspektów nurkowania i uczenia nurkowania.
będziesz dbał o nowych przyjaciół...
Na tym kursie dowiesz się jak profesjonalnie prowadzić wykłady, jak bezpiecznie prowadzić zajęcia na wodach otwartych i na basenie. Poznasz standardy szkoleniowe największej światowej federacji nurkowej PADI. Będziesz zaskoczony jak wielu standardów należy przestrzegać podczas szkolenia i zafascynuje Cię profesjonalny system nauki. Po tym kursie uczestnictwo w programie instruktorskim OWSI PADI (Open Water Scuba Instruktor) będzie wyzwaniem, ale już trochę bliższym, bo lepiej znanym .
będziesz potrafił zadbać o najbliższych...

To Twoje życie – zanurkuj w nim dobrze !

Z nami możesz… więcej… jesteś wyjątkowy i ten kurs jest dla Ciebie 

 

   
do nas należy podwodny świat...

 

 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...