Nowa ekscytująca przygoda Cię wzywa… zanurkuj już dzisiaj !

Jeśli lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi…to powinieneś zostać nurkiem PADI !

Jeśli szukasz przygód, znajdziesz ich mnóstwo, – bo nie ma znaczenia czy będziesz odkrywał zatopiony, tajemniczy wrak statku, czy nurkował w lokalnym jeziorze, które znasz od dzieciństwa, albo gdzieś daleko na końcu świata, w egzotycznych wodach poznawał zadziwiające podwodne zwierzęta, …bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Na każdym nurkowaniu spotkasz nowych przyjaciół, którzy będą dzielić Twoja fascynacje podwodnym światem.
Nic na ziemi nie równa się uczuciom, których doświadczysz pod wodą – dreszcz emocji podczas oddychania, wolność, jaką daje stan nieważkości czy unikalne wrażenia słuchowe i wzrokowe.

Kurs nurkowania PADI Open Water Diver, pozwoli Ci odkryć ten nowy świat a przygoda ta może zacząć się już dzisiaj – jeśli ukończyłeś 10 lat - zapytaj w naszym Centrum Nurkowym o swój podręcznik i zacznij kurs już dziś
Materiały szkoleniowe PADI pozwalają na samodzielną naukę w domu – możesz się uczyć we własnym tempie, ponieważ szkolenie oparte jest na progresywnym uczeniu się w oparciu o osiągane wyniki. Jest to program, który krok po kroku wprowadzi Cię na szerokie wody - podwodnej przygody.


 

Odkryjesz, że uczenie się nurkowania jest przyjemne i ekscytujące. Kurs nurkowania PADI OWD składa się z trzech części: zajęć teoretycznych, zajęć praktycznych na wodach basenowych, oraz nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych. Nurkowania nauczysz się podczas zajęć praktycznych na basenie, gdzie w kompletnym sprzęcie nurkowym po raz pierwszy w życiu … będziesz oddychał pod wodą. Podczas kursu nasi Instruktorzy pomogą Ci posiąść wiedzę teoretyczną jak również praktyczną, zdobędziesz podstawowe umiejętności nurkowe, a na wodach otwartych po raz pierwszy popłyniesz na wycieczkę nurkową.  

Nurkowanie rekreacyjne to dobra zabawa. Chcemy abyś czuł się dobrze i komfortowo, więc staramy się dopasować do Twoich potrzeb. Wiedzę zdobędziesz w kameralnej sali wykładowej wyposażonej w pomoce multimedialne, umiejętności nurkowe będziesz „szlifował” w ciepłym basenie Delfin w Kaliszu, z którym współpracujemy na stałe.
Kursy prowadzimy w kilku wersjach, (grupowe, standardowe i VIP) każdy, więc może wybrać coś dla siebie, a my pomożemy w wyborze. Nurkowania zaliczeniowe z wód otwartych możesz zrobić w jednym z kilku jezior, na które jeździmy, są one jednymi z najczystszych w Polsce, lub na którymś z naszych wyjazdów zagranicznych.

  Z każdej wyprawy przywieziesz pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Będziesz zachwycony podwodnymi widokami i miłą atmosferą. Międzynarodowy certyfikat PADI OWD stanie się twoją przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata. Umiejętności zdobyte podczas kursu pozwolą ci brać udział w samodzielnych nurkowaniach rekreacyjnych. Wraz z partnerem będziesz mógł planować i przeprowadzać bezdekompresyjne nurkowania w wodach otwartych, z uwzględnieniem limitów posiadanego poziomu wyszkolenia ( max głębokość 18 m) i doświadczenia.
Ukończenie kursu podstawowego OWD to Twój pierwszy krok, bo z pierwszym oddechem pod wodą otworzyłeś drzwi do innego świata i teraz możesz kontynuować tę przygodę na kursie PADI AOWD i podczas kursów specjalistycznych. 
Serdecznie zapraszamy i już nie możemy się doczekać, … aby cię poznać i dobrze z Tobą się bawić na naszych kursach i wyjazdach  
 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...