Nieograniczone wyzwania… ale nie ograniczeni wyzwaniami…

już potrafisz osiągać zamierzone cele !

 

Opanowanie… chwytu strażackiego, udoskonalenie rzutu liną oraz wykonanie płynnego holowania zmęczonego nurka
Wyzwanie… samego siebie do zrealizowania najbardziej poważnego, – lecz wciąż ciekawego – szkolenia PADI
Kontrola… jest tym, czego pragniesz, a doskonalenie jej poprzez szkolenie jest najlepszą do tego drogą!

Po ukończeniu kursu zaawansowanego AOWD posiadasz odpowiednie kwalifikacje, aby rozpocząć kolejne szkolenie – kurs Nurka Ratownika - PADI Rescue Diver , który nauczy cię postępowania w sytuacjach awaryjnych, pokaże ci sposoby zapobiegania takim sytuacjom oraz wskaże sposoby umiejętnego pomagania innym nurkom.
Masz wielu nurkujących przyjaciół, którzy już ukończyli ten kurs i możesz na nich liczyć zarówno pod wodą jak i na powierzchni. Od nich dowiesz się, że to jeden z najbardziej wymagających, ale jednocześnie jeden z najbardziej satysfakcjonujących i ciekawych kursów nurkowych.
Więc przygotuj się na poważny i satysfakcjonujący kurs!
Kurs nurka ratownika PADI Rescue Diver - jest to kurs budujący zaufanie we własne siły i umiejętności – jest to wartościowe doświadczenie.
Doświadczenia tego nie należy pominąć, ponieważ pomoże Ci opanować sytuacje awaryjne podczas nurkowania i zwiększy świadomość tego, co dzieje się w otoczeniu. Zdobywając je możesz pomóc swoim przyjaciołom podczas wspólnych nurkowań i wyjazdów.

Na szkoleniu tym przede wszystkim zdobędziesz wiedzę pozwalającą na zapobieganie problemom podczas nurkowania, jak również jak przeprowadzić akcję ratunkową podczas wypadku.
Materiały szkoleniowe, z którymi możesz zapoznać się w domu, obejmują podstawową wiedzę na temat: auto-ratownictwa, stresu nurkowego, pierwszej pomocy nurkowej, zarządzania akcją ratunkową, problemów związanych ze sprzętem nurkowym. Znajomość tych problemów pomoże zapobiec i opanować większość awaryjnych sytuacji podczas nurkowania.
Po zapoznaniu się z wiedzą teoretyczną i praktycznym przećwiczeniu, pod opieką instruktora, wielu nowych umiejętności, będziesz miał szansę na zastosowanie ich w realistycznych scenariuszach wypadkowych, które wymyślicie wspólnie z instruktorem. Jest to też niezła zabawa, bo scenariusze są ciekawe i nie sposób się nudzić. Dzięki tym doświadczeniom będziesz mógł wykorzystać wiele „narzędzi”, które w realnym niebezpieczeństwie, pozwolą Ci sprawnie opanować prawie każdą sytuację awaryjną. 
 
Po ukończeniu tego kursu będziesz i Ty mógł dołączyć do profesjonalistów świata nurkowego…,
czyli zostać Master Scuba Diver (Mistrzem Nurkowania PADI) albo wybrać ścieżkę instruktorską i przystąpić do kursu Divemastera PADI
 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...