Kurs cyfrowej podwodnej fotografii podstawowej PADI- PADI Digital Underwater Photographer 

 Podwodna fotografia jest jedną z najbardziej popularnych a zarazem najbardziej fascynujących specjalizacji nurkowych. Jeśli nurkujesz w ABC lub ze sprzętem rekreacyjnym i jesteś miłośnikiem podwodnego królestwa, teraz będziesz potrafił uwieczniać na zdjęciach ogromne bogactwo podwodnego świata. Oglądając te pamiątki w domowym zaciszu jeszcze raz przeżyjesz dreszczyk emocji i podzielisz się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi. Niezależnie od tego czy chcesz zajmować się fotografią okazjonalnie czy profesjonalnie, materiały do kursu PADI – Cyfrowa fotografia pomogą Ci zrobić świetne zdjęcia oraz dadzą wiele ważnych wskazówek odnośnie technik fotografowania. Nie zwlekaj, niezwykłe zdjęcia i satysfakcja są „na pstryknięcie palcem”.

 Fotografia podwodna jest wszechstronnym zajęciem - poznaj jej tajniki. Bo nieważne czy będziesz nurkował wzdłuż rafy, pod lodem, na wysokości czy na wrakach, zawsze będzie tam coś ciekawego do zobaczenia, a tym samym do sfotografowania czy sfilmowania. To świetny sposób, aby ponownie przeżyć przygody, które Cię spotkały i dzielić się tymi wspomnieniami z innymi.

Czego nauczysz się na kursie:

 Treść podręcznika zawiera przede wszystkim instrukcje typu „krok po kroku” , mówi ona jak w prosty sposób zrobić piękne podwodne zdjęcia. Dzięki temu unikniesz frustracji towarzyszącej uczeniu się sztuki fotografii podwodnej metodą prób i błędów. Będziesz robił szybkie postępy w wyniku czego powstaną rewelacyjne zdjęcia.

  • •    Dowiesz się jak wybrać dla siebie odpowiedni sprzęt do fotografii podwodnej.
  • •    Poznasz zastosowanie metody SEA PADI, która pomoże w uzyskaniu wspaniałych zdjęć.
  • •    Nauczysz się korzystania z lampy błyskowej podczas robienia zdjęć podwodnych.

Materiały które potrzebujesz:

  • •    Podręcznik PADI do kursu: „Cyfrowa fotografia podwodna”.

 

Wymagania wstępne:

Aby wziąć udział w kursie Cyfrowej Podwodnej Fotografii PADI musisz:

  • •    Posiadać certyfikat OWD PADI lub Junior OWD PADI (bądź równoważny certyfikat innej organizacji).
  • •    Mieć ukończone 10 lat. 

 

Uprawnienia po kursie:

Jako Nurek PADI będziesz uprawniony do:

  • •   Nurkowania w limitach uprawnień do głębokości, jakie posiadasz.
  • •   Możesz również wziąć udział w kolejnych specjalizacjach PADI, co poszerzy Twoje uprawnienia i umiejętności, będziesz mógł zostać Mistrzem Nurkowania MSD PADI zdobywając najbardziej prestiżowy tytuł w nurkowaniu rekreacyjnym.

Sprzęt nurkowy którego będziesz używać:

 Będziesz korzystał z podstawowego sprzętu do nurkowania rekreacyjnego oraz dodatkowego sprzętu do danej specjalizacji. Wykaz niezbędnych elementów znajdziesz ►tutaj.

Kolejna przygoda czeka na Ciebie:

 Do fotografii podwodnej na pewno przydadzą się dwie specjalizacje PADI – nurkowanie w suchym skafandrze i nurkowanie na nitroxie. Pozwolą one na przedłużenie czasu pod wodą, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na robienie zdjęć.

 Niezwykle ważne jest również opanowanie umiejętności doskonałej pływalności w celu ochrony podwodnego świata i nie straszenia morskich stworzeń. Tak więc zapraszamy do udziału w specjalizacji Doskonała pływalność PADI.

 Jeśli pragniesz zobaczyć podwodny świat i uwiecznić go na zdjęciach, warto poznać morskie stworzenia i umieć je rozpoznawać, pomoże ci w tym kurs PADI Identyfikacja Ryb AWARE. Przystąp do specjalizacji Podwodne Filmowanie PADI a na pewno ona Cię zainteresuje i przeżyjesz wspaniałą przygodę.

 Zgłoś się do naszego Centrum Nurkowego DECO, aby uzyskać więcej informacji.

 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...