O organizacji EFR

Tworzenie zaufania do opieki

Emergency First Response jest jedną z najszybciej rozwijających się międzynarodowych organizacji szkoleniowych  z zakresu kursów pierwszej pomocy – wstępnej oraz dodatkowej pomocy przedmedycznej. Emergency First Response wraz z 31.000 instruktorów na całym świecie przez 36 lat zdobyła ogromne doświadczenie w opracowywaniu i realizacji kursów instruktażowych oraz tworzeniu materiałów szkoleniowych i programów edukacyjnych. Kursy Emergency First Response uzyskały szerokie międzynarodowe uznanie.

Kursy Emergency First Response opierają się na zasadach z ratownictwa oraz algorytmach jednomyślnie uznanych przez Basic Life Suport (BLS) Working Group w International Liaison Committee on Resuscitation (ILCOR). ILCOR jest międzynarodowym komitetem powołanym w celu ujednolicenia zasad udzielania pierwszej pomocy na całym świecie, reprezentującym wszystkie najważniejsze światowe organizacje zajmujące się resuscytacją.

Emergency First Response buduje zaufanie do świeckich ratowników i zwiększa ich gotowość do reagowania w obliczu nagłych wypadków, poprzez nauczanie ich niezbędnych umiejętności w bezstresowych warunkach nauczania. Uczestnicy otrzymują również jak najwięcej praktyki koniecznej do opanowania i utrzymania tych umiejętności.


 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...