Witamy w świecie poszukiwaczy przygód i odkrywców !

Program Bąbelkowiec to zaledwie początek… wspaniałej przygody !
 

  Program Bąbelkowiec BUBBLEMAKER  przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 8 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem. Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych gdzie w kompletnym sprzęcie nurkowym po raz pierwszy w życiu … będziesz oddychał pod wodą. Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora, a wszyscy uczestnicy w płytkiej i ciepłej wodzie basenowej bawią się wspaniale - ucząc się „puszczania bąbelków”, a jest to podstawowa umiejętność w nurkowaniu.  Każdy, kto posiądzie tę umiejętność otrzyma dyplom Bubblemaker, logbook, nalepki, naszywki, zmywalny tatuaż, zabawkę oraz ręcznik jak również niezapomniane wrażenia
Dzieci pragną nowych przygód, ale jeśli Ty jako rodzic chcesz uczestniczyć w pierwszych „krokach” swego dziecka pod wodą, możesz wziąć udział programie Odkryj Nurkowanie PADI  Discover Scuba Diving i wspólnie z dzieckiem zanurkować w podwodny świat.
Program Bąbelkowiec BUBBLEMAKER  zachęca dzieci do nauki nurkowania i zabawy pod wodą, zanim będą mogli wziąć udział w kursie nurkowania Junior PADI Open Water Diver, który po kroku wprowadzi je na szerokie wody - podwodnej przygody. 
 
Przygoda ta może zacząć się już dzisiaj,  ponieważ zajęcia BUBBLEMAKER  i Odkryj Nurkowanie PADI  Discover Scuba Diving odbywają się codziennie serdecznie zapraszamy
 
   

 

 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...