Witamy w świecie poszukiwaczy przygód i odkrywców !

Program Komando Foki SEAL TEAM to zaledwie początek… wspaniałej przygody !
 

Program Komando Foki PADI SEAL TEAM  - przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 8 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem. Jeśli chcesz bawić się na basenie i  wykonywać ciekawe „podwodne misje"  to zostań członkiem Komando Foki. Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych gdzie w kompletnym sprzęcie nurkowym po raz pierwszy w życiu … będziesz oddychał pod wodą. Zajęcia w ciepłym basenie odbywają się pod opieką instruktora, są one  zabawą, pełną gier i atrakcji. Zabawą, podczas której poznasz nowych przyjaciół i wspólnie z nimi odkryjesz podwodny świat pełen tajemniczych przygód. Po ukończeniu pięciu podwodnych misji, zostaniesz członkiem Komanda Foki. 
Jeżeli pragniesz więcej przygód możesz zostać Mistrzem Komando Foki SEAL TEAM – a tam czekają na Ciebie misje specjalne.
  1. Identyfikacja Stworzeń ( poznasz popularne stworzenia morskie, a przede wszystkim lokalne życie podwodne naszych jezior )
  2. Specjalista Środowiskowy (dowiesz się jak naukowcy segregują śmieci i zanieczyszczenia, aby, dowiedzieć się, czym one są i skąd pochodzą).
  3. Specjalista Przestrzeni Kosmicznej ( doświadczysz stanu nieważkości, poczujesz się podobnie jak czują astronauci w przestrzeni kosmicznej)
  4. Specjalista Nawigacji ( rozwiniesz swoje podstawowe umiejętności podwodnej nawigacji i dowiesz się, co to jest nawigacja i kompas)
  5. Specjalista Nocny (zobaczysz jak nurkuje się nocą z latarką)
  1. Specjalista Bezpieczeństwa ( nauczysz się pomagać koledze - partnerowi nurkowemu w potrzebie)
  2. Poszukiwanie i Wydobywanie ( będziesz lokalizował i wydobywał zgubione pod wodą przedmioty)
  3. Nurkowanie w ABC ( nauczysz się pływania w ABC – z maską, fajką i płetwami po powierzchni i oczyszczać fajkę z wody.
  4. Podwodne Fotki (będziesz za pomocą aparatu fotograficznego utrwalał podwodne widoki i swoich przyjaciół)
  5. Nurkowanie na Wrakach ( zdobędziesz podstawowe umiejętności nurkowania na wrakach, dowiesz się, że wraki są sztuczną rafą, wymagają one uwagi i ochrony, dowiesz się więcej o podwodnej archeologii)
Po  wzięciu udziału w tych 10  misjach i gdy samodzielnie złożysz i rozłożysz sprzęt nurkowy - zdobędziesz tytuł Mistrza Komando Foki, a wraz z nim dyplom i naszywki. Program Komando Foki PADI SEAL TEAM zachęca dzieci do nauki nurkowania i zabawy pod wodą, zanim będą mogli wziąć udział w kursie nurkowania Junior PADI Open Water Diver, który krok po kroku wprowadzi je na szerokie wody - podwodnej przygody.
Dzieci pragną nowych przygód, ale jeśli Ty jako rodzic chcesz uczestniczyć w pierwszych „krokach” swego dziecka pod wodą, możesz wziąć udział programie Odkryj Nurkowanie PADI  Discover Scuba Diving i wspólnie z dzieckiem zanurkować w podwodny świat.
Zapraszamy już dziś - przygoda czeka 

 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...