Witamy w świecie poszukiwaczy przygód i odkrywców !

program dla dzieci to zaledwie początek… wspaniałej przygody !
 

Programy dla dzieci przeznaczone są dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 8 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem na programach:

• Program Bąbelkowiec BUBBLEMAKER
• Program Komando Foki PADI SEAL TEAM
• Mistrz Komando Foki SEAL TEAM
• Nurek Powierzchniowy DISCOVER SNORKELLING 

Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora, w płytkiej i ciepłej wodzie basenowej, są one zabawą pełną gier i atrakcji.

Dzieci pragną nowych przygód, ale jeśli Ty jako rodzic chcesz uczestniczyć w pierwszych „krokach” swego dziecka pod wodą, możesz wziąć udział programie Odkryj Nurkowanie PADI Discover Scuba Diving i wspólnie z dzieckiem zanurkować w podwodny świat.
Programy te nie są kursami, ale zachęca one dzieci do nauki nurkowania i zabawy pod wodą, zanim będą mogli wziąć udział w kursie nurkowania Junior PADI Open Water Diver, który krok po kroku wprowadzi je na szerokie wody - podwodnej przygody.
Przygoda ta może zacząć się już dzisiaj, ponieważ zajęcia dla dzieci odbywają się codziennie serdecznie zapraszamy
 

 

Program Bąbelkowiec BUBBLEMAKER  przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 8 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem. Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych gdzie w kompletnym sprzęcie nurkowym po raz pierwszy w życiu … będziesz oddychał pod wodą. Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora, a wszyscy uczestnicy w płytkiej i ciepłej wodzie basenowej bawią się wspaniale - ucząc się „puszczania bąbelków”, a jest to podstawowa umiejętność w nurkowaniu.   Czytaj więcej...


 

Program Komando Foki PADI SEAL TEAM  - przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 8 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem. Jeśli chcesz bawić się na basenie i  wykonywać ciekawe „podwodne misje"  to zostań członkiem Komando Foki. Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych gdzie w kompletnym sprzęcie nurkowym po raz pierwszy w życiu … będziesz oddychał pod wodą.   Czytaj więcej...


 

Program Nurek Powierzchniowy DISCOVER SNORKELLING  przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 5 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem „na fajce”. Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych gdzie nauczysz się używać sprzętu, ABC czyli fajki, maski i płetw, będziesz oczyszczał fajkę oraz dowiesz się, co zrobić żeby maska nurkowa, już nigdy nie parowała.   Czytaj więcej...


 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...