Dominik Dopierała
Course Director PADI
Tec Trimix Instructor Trainer TecRec
Instructor Trainer DAN
Instructor Trainer EFR
Rebreather Instructor Trainer PADI

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

 

Ryszard M. Barańczuk
Master Instructor PADI
Dan Instructor Trainer

 Jestem z zawodu pedagogiem, nauczycielem i trenerem pływania. Moją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w wieku 16 lat (nurkuję od 1980 roku). Pierwsze szlify nurkowe zdobyłem w dostępnych wówczas w Polsce organizacjach takich jak PTTK i LOK.

  Czytaj więcej...

Artur Dąbrowski
MSDT Instructor PADI
DSAT Tec Trimix Instructor

 W nurkowaniu zakochałem się oglądając filmy Jacquesa Cousteau w latach 70 tych. Podwodny świat zawsze mnie zachwycał, na początku zwiedzałem go na bezdechu. Brałem udział w wielu zawodach, na jednym z nich poznałem Dominika, były to Mistrzostwa Polski w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj