Dominik Dopierała
Course Director PADI
Tec Trimix Instructor Trainer TecRec
Instructor Trainer DAN
Instructor Trainer EFR
Rebreather Instructor Trainer PADI

Nurkuje od zawsze... Miłością do nurkowania potrafi zarazić każdego, kogo spotka na swojej drodze, bo nurkowanie jest jego pasją.  Może nas nauczyć wszystkiego, co jest związane z nurkowaniem, ponieważ należy do elitarnej grupy Course Directorów Padi, czyli posiada uprawnienia do szkolenia instruktorów nurkowania zarówno rekreacyjnych jak i technicznych. Z nim nie sposób się nudzić, na wyjazdach, po nurkowaniach zawsze znajdzie czas i energię na coś jeszcze np. jazdę na kładach, wyprawę do oazy, zwiedzanie jaskiń albo spacer na Stańczyki ! Dlaczego nurkuje naprawdę głęboko ? - aby pokazać innym, co tam jest, robi to za pomocą zdjęć i filmów. Potrafi on uchwycić to, co na pozór nieuchwytne – czar chwil, które spędza pod wodą.

Dominik o sobie…

  Czytaj więcej...

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej Czytaj więcej...   


 

O Firmie - Centrum Nurkowe DECO

 

  "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."    ( Walt Disney )

My spełaniamy marzenia, bo nurkowanie to nasza miłość… Od 2003 roku jesteśmy Centrum Nurkowym PADI, przez ten czas zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie i wielu przyjaciół. Nowocześnie wyposażona szkoła, profesjonalne systemy nauczania, doskonale wyszkolona kadra, indywidualne podejście do każdego - niektórzy mówią, że to wysoki poziom, jaki reprezentujemy – my mówimy, że, u nas to standard. Od lat rozwijamy się stawiając sobie nowe wyzwania. W roku 2009 dostaliśmy prestiżowy tytuł 5 * Centrum Nurkowego PADI, jesteśmy również Złotym Punktem DANu.

  Czytaj więcej...

 

Nasza Kadra - Centrum Nurkowe DECO

 

Piotr Kowalczyk
OWSI Instruktor PADI
Instruktor EFR
Master Scuba Diver PADI

Dla przyjaciół Piotrunio - do Deco trafił po kursie CMAS kupić sobie piankę nurkową a zamiast tego rozpoczął swoje dalsze szkolenie i przygodę z nurkowaniem. Nurkuje bardzo dużo od kilku lat i teraz jest już instruktorem nurkowania. Sam o sobie mówi "made in Deco". Nadworny logistyk podczas wyjazdów, – jeśli czegoś nie możesz znaleźć lub nie wiesz - to on zawsze pomoże. Zawsze miły i uśmiechnięty. Teraz rozwija swoje nowe pasje, (którymi zaraził się od Dominika) - fotografię i nurkowanie głębokie, no i przy okazji też szkoli . (ps. pianki nie posiada do tej pory)

Piotrunio o sobie...   Czytaj więcej...

Roland Brylewski
OWSI Instruktor PADI
Instruktor EFR
Master Scuba Diver PADI
Tec Deep Diver TecRec

Dla przyjaciół Roni - to człowiek do zadań specjalnych - nie ma misji, której by nie wykonał - rzeczowy, rzetelny, pełen profesjonalizm. A poza tym rekordzista świata w jedzeniu pierogów na Hańczy. Pociąga go głębia – czyli nurkowanie techniczne, ale również fotografowanie wszystkiego, co napotka pod wodą.

Roni o sobie...   Czytaj więcej...

Karolina Klóska
OWSI Instruktor PADI
Instruktor EFR
Master Scuba Diver PADI

Karolina - zaczęła nurkować by robić coś innego – studiuje chemię, a każdy powód jest dobry, bo dzisiaj organizuje swój czas tak, aby jak najczęściej móc jeździć na nurkowania. Specjalistka od zamieszania – pełna zapału i energii

Karolina o sobie...   Czytaj więcej...

Adam Sokołów 
OWSI Instruktor PADI
Instruktor EFR
Master Scuba Diver PADI

Adaśko dla przyjaciół - dzieli swój czas pomiędzy pracę zawodową (jest maszynistą najszybszego pociągu w całej elektrowni) a swoim hobby, czyli nurkowaniem. Zawsze pomocny - np pomoże ci zgubić kluczyki od samochodu albo dokumenty, ale kto by tam dbał o takie drobiazgi. Pod wodą bardzo kompetentny, a na brzegu naprawdę nie do zastąpienia  - pomoże ubrać sprzęt i sprawdzić czy o niczym nie zapomniałeś

Adaśko o sobie...   Czytaj więcej...

Adam Barankiewicz
Asystent Instruktora PADI
Master Scuba Diver PADI
 

Nie zgadniecie … dla przyjaciół Adam  - zawsze zniewalający uśmiechem, w końcu jest stomatologiem. Dusza towarzystwa na naszych wyjazdach. Autor dwóch nurkujących córek

Adam o sobie...   Czytaj więcej...

Karol  Witkowski
Divemaster PADI
Master Scuba Diver PADI


Dla przyjaciół Einstein to nasz firmowy jajogłowy, studiuje medycynę i ciągle mówi, że się uczy – ale tylko mówi, bo przecież w każdej wolnej chwili nurkował. Z nami jest od początku, mieliśmy czas go poznać i polubić. Kocha podróże, obecnie jest na rocznej delegacji w Meksyku - czeka tam na nas, aby wspólnie zanurkować – bo mówi, że z nami nurkuje się fajniej.

Karol "Einstein" o sobie...   Czytaj więcej...


 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...